samadeva-logo-full.png

IDRIS LAHORE 

Prancūzų gydytojas, Vakarų ir Rytų medicinos žinovas, Rytų kultūrų tyrinėtojas, kūrėjas, Laisvojo Samadeva universiteto Prancūzijoje įkūrėjas. 

Idris Lahore augo šeimoje, kurioje jį nuo mažų dienų ugdė Rytų kultūrų tradicijas pažinę artimieji. Studijų ir ekspedicijų metu jis įgijo platų išsilavinimą, apimantį tradicinę Rytų mediciną ir moderniausias Vakarų medicinos tendencijas. Daug keliaudamas ir tyrinėdamas seniausias išlikusias pasaulio medicinos žinias, Idris Lahore perprato žmogiškosios prigimties esmę ir pritaikė Samadeva medicinos sistemą Vakarams. 

Jo įkurtas Laisvasis Samadeva universitetas sėkmingai veikia Elzase (Prancūzija) ir plečia veiklą visame pasaulyje. Universitetas organizuoja seminarus bei mokymus, skirtus tiek plačiajai publikai, tiek profesionalams (sveikatos, psichologijos, edukacijos ir sveikos gyvensenos specialistams). 

Idris Lahore yra knygų apie netradicinę mediciną, psichoterapiją, asmeninę evoliuciją ir dvasingumą autorius. Jo knygos verčiamos į kitas kalbas. Būdamas ypatingai kūrybiškos prigimties, jis yra poetas, dailininkas, muzikos, libretų ir filmų scenarijų kūrėjas. 

Pagal jo idėjas sukurti filmai "Pirmasis įkvėpimas. Mirtis - tai naujas gyvenimas" bei "Tanatosofija. Sielų susitarimas". Jis yra knygos "Skaitymai mirusiesiems. Gidas gyvenimui po mirties" autorius.