samadeva-logo-full.png

Mirusiųjų lydėjimo mokymai

Tiems, kurie nori suprasti savo paskirtį ir atrasti gyvenimo prasmę. 

Mokymų metu suteikiama žinių apie karmą, reinkarnaciją, asmenybę, esybę. 

Tiems, kurie ieško dvasingumo.

Mokymai suteikia galimybę atrasti dvasią savyje bei įgyti žinių ir instrumentų, kurie leistų vesti klientus dvasiniu keliu.

Tiems, kurie neteko artimųjų.

Mokymai siūlo unikalią galimybę suprasti mirties procesus ir gyvenimo po mirties etapus, kad galėtume žvelgti į mirtį ramiai, net su tam tikru smalsumu. Mokymai suteiks bazinių žinių, kaip lydėti mirusiuosius tolesniame jų kelyje.

Pagalbos santykių profesionalams: psichologams, psichoterapeutams, koučams, gydytojams.

Įgysite unikalių instrumentų, padedančių žmonėms, išgyvenantiems praradimo skausmą, arba tiems, kurie patys ruošiasi išeiti. Švelniai ir su atjauta išmoksite naudotis tais instrumentais, kad klientas galėtų pamatyti tikruosius savo poreikius bei resursus.  

Mokymai skirti visiems bet kokio tikėjimo, skirtingų religinių ir filosofinių įsitikinimų žmonėms. 

TRUKMĖ

32 dienos (8 sesijos po 4 dienas, nuo ketvirtadienio iki sekmadienio). Galima dalyvauti ne visose sesijose. Kiekviena sesija - tai atskiras seminaras.

 

KAINA

  • 4 dienų kaina einantiems visą kursą (32 d.) - 220 eurų , dienos kaina - 60 eurų; 

  • 4 dienų kaina einantiems į atskirą sesiją - 240 eurų, diena 65 eurai. 

DATOS

 

2019 m. rugsėjo      19 - 22 d. (7 sesija, Vilniuje) 

2019 m. lapkričio   21 - 24 d. (8 sesija, Kaune)

 

VIETA

 

Vilnius, Kaunas 

MOKYMŲ PROGRAMA

Asmenybė, netikra asmenybė, esybė, darbas su emocijomis ir mintimis, neigiami charakterio bruožai, žmogaus sveikata, čakros, sąmonės būsenos, paprasta laimė ir dvasinė realizacija, ir kt.;

 

Žmogaus prigimtis

Energijų harmonizavimo meditacija, dėkingumo meditacija, pirmapradė meditacija, Pasąmonės išlaisvinimo protokolas, Samara joga, Soul Samara joga, susitaikymo eneagrama, Maranasati meditacija ir kt; 

Praktikos darbui su savimi ir kitais

Kūrimo spindulys ir gyvenimo prasmė, triados ir oktavos dėsnis, 12 energijos formų, karma ir kosmologija, ir kt; 

Kosmologija

Lydinčiojo pasiruošimo praktikos, apsaugos ir dvasinio lauko sukūrimas, mantros, „Skaitymai mirusiesiems“ ir kt.

Mirusiųjų lydėjimo praktikos

Elementų skaidymasis mirties metu, anapusiniai pasauliai: eterinis, astralinis, dvasinis. Transformacija ir naujos sielos formavimasis, gyvenimo ir mirties eneagrama, karma, mirtis ir atgimimas, ir kt.;

Procesai mirties metu ir po mirties

DĖSTYTOJAI

Viena iš Laisvojo Samadeva universiteto įkūrėjų ir viena iš septynių Samadeva Meistrų. Atėjusi iš Rudolfo Šteinerio sukurtos Valdorfo pedagogikos, ji daugiau kaip 20 metų yra artimiausia Idris Lahore bendražygė. Prižiūri Laisvojo Samadeva universiteto veiklą ir dėsto jame. Ji yra etikos ir aukštos dvasios būsenos universitete garantas. Ennea yra daugybės knygų ir CD, išverstų į kitas kalbas, autorė. Dainininkė ir chorvedė, - ji atlieka Idris Lahoro sukurtas dainas, - Amžinybės dainas. Pagrindinė Idris Lahoro inspiruotų filmų aktorė. Ennea Tess Griffith perduoda mokymą Prancūzijoje ir pasaulyje. 

Ennea Tess Griffith 

Buvęs branduolinės fizikos inžinierius, Rytų kovos menų meistras, buvęs Ennea Tess Griffith mokinys, dabar jau pats perduodantis skirtingas Samadeva kryptis. Veda Laisvojo Samadeva universiteto seminarus, korporacijų mokymus. Alain vysto šeimynines ir sistemines konsteliacijas bei energinę terapiją. 

Alain Falduzzi

Vienas iš Laisvojo Samadeva universiteto įkūrėjų ir vienas iš septynių Samadeva Meistrų. Anksčiau užėmęs vadovaujančias pareigas įmonėje, dabar jis - generalinis Laisvojo Samadeva universiteto direktorius. Atsakingas už Samadeva mokyklų ir centrų įkūrimą bei vystymąsi visame pasaulyje. Glaudžiai bendradarbiaudamas su Idris Lahore, jis ne tik prižiūri Samadeva plėtrą, bet ir perduoda įvairius Samadeva mokymus ten, kur jį nuveda gausios kelionės. 

Olivier Benhamou

Laisvojo Samadeva universiteto dėstytojas, geros savijautos konsultantas, energoterapeutas, Samara jogos profesorius, konsteliacijų pagal Idris Lahoro metodą mediatorius, Reiki Tao Te Ki Meistras, ciguno dėstytojas, sveikatos akademijos "Arhi. Life" Sankt Peterburge įkūrėjas. Įmonėsė Auchan, Leroy Merlin, Decathlon dėsto žmogaus ekologiją. 

Aleksandr Sviatkin

Laisvojo Samadeva universiteto vyr. dėstytoja, geros savijautos konsultantė, energoterapeutė, Samara jogos profesorė, konsteliacijų pagal Idris Lahoro metodą mediatorė, Reiki Tao Te Ki Meistrė, astrologė. Geros savijautos centro OYA savininkė. 

Estelle Lukauskienė